2022-01-25

Bendrosios taisyklės

2011-03-17 | Autorius:  
|Kategorija: Bendrosios taisyklės

Bendros taisyklės

 1. Prieš laikantis bet kokios dietos gerai būtų pasitarti su gydytoju, išsiaiškinti, ar cholesterolio kiekis kraujyje nėra padidėjęs ir ar baltymai nepakenks.
 2. Visais etapais gerti daug negazuoto vandens (minimum 1,5, kai kuriuose šaltiniuose patariama išgerti 2 litrus). Vanduo reikalingas tam, kad nesugadinti inkstų. Baltyminis maistas labiausiai apkrauna inkstus, todėl daug vandens padeda juos išvalyti. Taip pat mažina blogą burnos kvapą, kuris gali būti vienas pirmųjų požymių, jog dieta tikrai veikia.
 3. Pusvalandis sporto kasdien – eiti, bėgioti, laipioti laiptais – privaloma.
 4. Vartoti vitaminus ir maisto papildus. Moksliniai duomenys patvirtina, kad juose esančios veikliosios medžiagos stimuliuoja virškinimą, greitina metabolizmą, padeda deginti kalorijas ir mažinti kūno masę.
 5. Iš leidžiamų produktų ruošti valgį pagal savo vaizduotę.
 6. Nešiotis tuo etapu leidžiamo maisto, jei staiga ištiktų bado priepuolis.
 7. Nemesti dietos pusiaukelėje – svoris garantuotai grįš.
 8. Netyčia suklupus vėlesniu etapu nenumoti ranka, o laikytis taisyklių.
 9. Prireikus išjudinti žarnas šaukštu sėmenų aliejaus ar šaukštu nesaldintų avižinių dribsnių su vandeniu. Alkoholis yra draudiamas.
 10. Neskaičiuoti kalorijų ir savo kąsnių! Jei norite valgyti – valgykite kiek norisi, ir nesvarbu kuriuo paros laiku, svarbiausia valgyti tik tai, kas yra leidžiama Jūsų dietos etape.  Nesilaikant šio nurodymo ir kankinat savo organizmą kai jis prašo maisto, galite pasidaryti sau tik blogiau. Pasekmė – jojo efektas, kai numetamas svoris vėliau grįžta dvigubai.


Komentarai

1 komentaras apie “Bendrosios taisyklės”
 1. agnete says:

  o galima daugiau nei norma selenu per diena valgyti? ar negerai?

Išsakyk savo mintis

Pasakyk ką galvoji...
O jei nori, kad rodytų tavo nuotrauką susikurk savo "gravatarą"!