2022-01-25

Meksikietiški Tacos

Imame įvairiausias daržoves, salotas, svogūnus, raudonąją papriką, kukurūzus, agurkus, jas visas supjaustome į atskirus indelius. Pakepiname jautienos faršą su specialiais tortilijos (tako) prieskoniais. Ant stalo gali būti pupelės sumaišytos su pomidorų padažu, bet tai bus ne Jums, dukanietės, o Jūsų šeimos nariams. Taip pat turėtų būti graikiško jogurto, o Jums natūralaus jogurto be riebalų, tarkuoto sūrio. Tie, kurie dietos nesilaiko, ima vieną pirktinį paplotėlį (kai kas juos lavašu vadina), ant jo dedasi ką nori iš daržovių, mėsytės, užsibarsto sūrio, užsideda graikiško jogurto. O tas, kas laikosi dietos, sūrio gali dėtis tik neriebaus ir graikiškas jogurtas turi būti pakeistas neriebiu. Tikriausiai esate matę prekybos centruose pirkti tuos paplotėlius, dar vadina kai kas lavašu, o aš sau juos išsikepiau paprastai kaip blynukus iš sėlenų ir kiaušinio bei vandens. Gerai tai, kad šitą patiekalą galite valgyti su šeima ir jaustis taip, lyg dietos Jūs nesilaikote :-)

Skanaus

 

Dėkojame Virginijai už atsiųstą receptą. Jeigu turite naujų, čia nematytų receptų, būtume labai dėkingi jei atsiųstumėte juos mums į dukanodieta@ismegink.lt

Komentarai

5 komentarai(-ų) apie “Meksikietiški Tacos”
  1. Renata says:

    Puikiai :)

  2. Rena says:

    O kukuruzai dukanietems galimi?

  3. Virginija says:

    bet tai kaip suprasti, kad beveik visuose receptuose kukuruzu krakmolas arba miltai, na, madalenose ir pan… Aisku, galima ju nevalgyti, bet jie galima valgyti darzoviu dienomis. Negalima tik pupeliu, bulviu, zirniu.

Išsakyk savo mintis

Pasakyk ką galvoji...
O jei nori, kad rodytų tavo nuotrauką susikurk savo "gravatarą"!