2022-01-25

Sustojo svoris

2011-03-20 | Autorius:  
|Kategorija: Patarimai

Jei svorio kritimas kelias dienas sustojo, tai dažniausiai patariama keisti savo maitinimosi grafiką, t.y. jeigu kaitaliojot 2  baltymų ir 2 baltymų ir daržovių dienas, tuomet reikėtų didinti tą intervalą. Svoris geriausiai krenta per baltymų dienas, per daržovių jis gali pastovėti vietoje arba keliais šimtais gramų padidėti, bet tai yra visiškai normalu.

Dar patartina padidinti fizinį aktyvumą ir gerti šaltą vandenį

„Šaltas vanduo didina motorinį ir sekrecinį skrandžio aktyvumą, stiprina žarnyno peristaltiką, laisvina vidurius. Jei jus vargina užkietėję viduriai, reikėtų greitai ir dideliais gurkšniais gerti šaltą vandenį, jis suteiks organizmui stimuliuojamąjį poveikį. Tuo tarpu, jei norite slopinti žarnyno veiklą, atpalaiduoti žarnyno raumenis, rekomenduojama gerti šiltą vandenį – lėtai ir mažais gurkšneliais”, – pataria Arvydas Balčius.

Komentarai

106 komentarai(-ų) apie “Sustojo svoris”
 1. Noa says:

  Jei stovis strigo, dar plius patartina atsisakyti kuriam laikui toleruojamų produktų, taip pat pieno produktų – dėl juose esančios laktozės kai kuriems būtent jie stabdo svorį.
  Yra versija, kad taip pat svorį stabdo didelis kofeino kiekis. Galima išmėginti ant savęs :)

 2. dolcevita says:

  Sveiki,man idomu,kaip cia yra su tuo “saldikliu”,koki geriau pirkti,nes kiek domuosi sveika mityba,”saldikliu” ten nera,medu rekomenduoja.

  • Dukano Dieta says:

   Kaip turbūt jau visiems aišku, ir bet kokio gydytojo paklausus, jis tikrai, visų pirma, nepasakys kad dietą galima sulyginti su sveika mityba. Liūdna teisybė. Todėl laikantis bet kokios dietos yra būtina stebėti save ir savo organizmą, pajautus, jog pradeda streikuoti sveikata, reikia skubiai konsultuotis su gydytoju, ir jei nustatoma, kad negalavimų kaltininkė yra dieta, ją kuo skubiau nutraukti.
   Taigi, saldiklis tikrai nepriklauso sveikai mitybai. Tačiau kadangi ši dieta yra paremta baltymų vartojimu ir angliavandenių turinčio maisto vengimo (jų racione paliekama labai minimaliai), todėl tenka susitaikyti su tokiais reikalavimais. Medus taip pat kaip ir cukrus yra draudžiamas. Štai tokiose vietose ir susiduriame su pamąstymu, kas mums yra svarbiau, ar numesti nepageidaujamus kilogramus laikinai iš savo raciono pašalinant cukrų ir medų. Dieta reikalinga tam, kad numesti nepageidaujamus kilogramus ir juos užtvirtinti, o vėliau, tada tikrai patartina ir rekomenduoja laikytis sveiko gyvenimo būdo ir sveikai maitintis.
   Tikiuosi į Jūsų atsakymą atsakiau :)

   • as says:

    as antram etape,kaitalioju 5\5 per sia baltymu savaite ta prasme 5 dienas kas dien ne mazejo svoris,o kilo po100 gr taigi pliuso turiu 500 gr,o sako per baltymu dienas daugiausia krenta,ar tai normalu?

 3. Klausiančioji says:

  Laikausi Dukan dietos jau 6 savaites, tačiau rezultatai nė per pus nepasiekė tikėtų. Nežinau, galbūt kažką ne taip darau, galbūt į racioną įtraukiau netinkamus maisto produktus, nors per visas šias savaites stengiausi maisto pagrindu laikyti pieno produktus (kurių būna daugiausia) t.y. liesa varškė, pasukos, liesas natūralus jogurtas, pienas, o taip pat vištieną, žuvį, kiaušinius. Beje, dažnai leidžiu sau į racioną įtraukti ir krabų lazdeles, bet juk parašyta, kad jų galima. Taip pat atradau vištienos dešreles (panašios į pieniškas), kurių sudėtyje nėra įvardinti draudžiami produktai, tačiau stengiuosi jų per dažnai nevartoti. Suvartoju ir reikiamą kiekį ar net daugiau sėlenų (į dieną apie 5 šaukštus visada). Gamindama nevartoju jokių sintetinių prieskonių, net druskos, išskyrus įvairias žoleles. Deja, prisipažinsiu, kad keletą kartų buvau nuklydusi – atostogų metu kelias dienas leidau sau pasmagūriauti, tačiau vėliau sekė vien baltymų dienos, kad bandyčiau atsatyti padarytą klaidą. Tačiau.. 6 savaitės, o nukrito tik apie 3 kilogramus (įskaitant ir atakos dienos, kurių buvo 5), vizualiai rezultato beveik net nematyti. Beje, užbėgusi už akių paskaysiu, kad sportui laiko beveik neskiriu, nes derinu mokslą su darbu, tad laiko jam nelieka, nors stengiuosi kuo daugiau vaikščioti, nebesinaudoju liftais, kad bent tiek padidėtų fizinis krūvis.
  Taigi net nebežinau, ar verta tęsti šią dietą, nes nematant rezultatų užsidegimas gęsta. Tad galbūt galite duoti patarimų, gal ką blogai darau ar vartoju netinkamą maistą. Iš anksto dėkui.

  • Dukano Dieta says:

   sveiki,

   manau vertėtų pabandyti sumažinti pieno produktų kiekį iki minimalaus, daugiau vartoti kiaušinius, vištieną, žuvį. Jokių neiaiškių dešrelių nevartokite iš viso, savo pačios labui.
   Sakėte, kad mažai sportuojate, o kaip su skysčiais reikalai? Žinote, kad šio dietos metu reikia suvartoti daug skysčių. Asmenine patirtimi remiantis, galiu pasakyti kad per tris atakos dienas man nukrito 1,9Kg , o vėliau per savaite krisdavo įvairiai 0,3-0,5 kg, buvo ir tokių atvejų kai kokias dvi savaites svoris stovėjo išvis vietoj, paskui pajudėdavo,bet per nebuvau nuklydusi nei kiek. Per keturis mėnesius sąžiningo laikymosi nukrito 8 Kg. Čia esmė yra užtikrintas metimas be nuklydimų, todėl norėčiau paklausti kiek svorio grįžo po pasmaguriavimo dienelių? Jeigu jūsų tikslas numesti iki 10kg vadinas nesate labai apkūni, ir per šešias savaites (dar su nuklydimais) ir turėjote panašiai numesti. Tikiuos kad bent kiek padėjo atsakymas :)

   • Klausiančioji says:

    Visų pirma, dėkui už greitą ir išsamų atsakymą :) Per “nuklydimus” priaugau labai minimaliai, manau iki 1 kg tik (suprantama, prieš pat “nuklydimą” ir iškart po jo nesisvėriau, tad negaliu pasakyti tiksliai, tačiau pastebėjau, kad tas 1 kg laikėsi kiek ilgiau nei ankstesnieji). Beje, nežinau, ar tai itin svarbu, tačiau panašiai jaučiuosi ir per baltymų-daržovių dienas, nes jų metu, rodos, svoris tik didėja ( derinu 4 baltymų dienas su 4 baltymų-daržovių dienomis. Skysčių vartoju pakankamai – 1,5 litrą į dieną tikrai išgeriu, tad ir atrodo keista, kad svoris taip laikosi ir nenori iškeliauti. Dukan skaičiuoklė parodė, kad turiu numesti 9 kg, o tam prireiks – 10 savaičių, tad dėl to ir yra labai keista, kad laikas jau įpusėjo, o kilogramai laikosi. Žinoma, prireikus galima laikytis ilgiau, tačiau tiesiog maniau, kad galbūt pasirinkau netinkamą maisto pagrindą ar pan. Na, bet suteikėte vilties, tad bandysiu pakoreguoti savąjį “meniu” ir viltingai stebėsiu rezultatus toliau. Dėkui.

    • Dukano Dieta says:

     Pabandykite dar pakeisti baltymu ir darzoviu dienu intervala, pavyzdziui trys tos trys tos :) O kad isjudint svori gal galima pamegint ir pavyzdziui 3 baltymu 2 darzoviu :) Ir svarbu kasdiena stebeti kaip kinta svoris, taip atrasit geriausia buda :)

     • Virginija says:

      galima taip daryti, tri dienas baltymu ir dvi darzoviu? Taip greiciau kris? Nes man irgi sustojo visiskai…

     • Dukano Dieta says:

      bandykite visokius intervalus, tik skiltyje apie dieta yra nurodytas didziausias baltymu dienu skaicius kurio negalima virsyti

 4. Indre says:

  Sveiki,

  laikausi Dukan dietos jau keletą savaičių. Vis norisi iš leistinų produktų pasigaminti kai ką leidžiamo, bet tuo pačiu ir skanaus. Taigi suradau vieną paprastą receptą – avižų sėlenų (ne dribsnių) ir kviečių sėlenų košę verdu liesame piene maišytame su vandeniu ir saldikliu. Keista, bet gaunasi labai skani košė. Netgi suabejojau, ar tikrai galima ją valgyti, nes sudėtyje parašyta, kad sėlenose yra daug angliavandenių, o šios dietos metu jų vengti reikėtų. Į porciją šios košės dedu apie 3 šaukštus avižų ir tiek pat kviečių sėlenų. Kaip Jūs manote, ar tokią sėlėnų košę galima valgyti šios dietos metu, o galbūt reikėtų riboti jos kiekį ir tik retkarčiais leisti taip pasmagūriauti?
  Dėkui iš anksto. Lauksiu atsakymo.

 5. Indrė says:

  Sveiki,

  jau kuris laikas laikausi šios dietos ir rezultatai po truputį pradeda matytis:)Bet kuo toliau, tuo maisto monotonija daro savo – norisi iš leidžiamų produktų pasigaminti kažką ne tik leidžiamo ir dietinio, bet ir skanaus. Taip netikėtai į mano meniu buvo įtrauktas vienas skanus patieklas – avižų ir kviečių sėlenų košė. Į šios košės 1 porcijos sudėtį, rodos, įeina tik leidžiami prosduktai: 4 šaukštai avižų sėlenų (ne dribsniai), 4 šaukštai kviečių sėlenų, saldiklis ir vanduo su liesu pienu. Tačiau pastebėjau, kad sėlenose labai daug angliavandenių, o šios dietos metu, kaip žinia reikia ypač vengti angliavandenių. Tad kilo klausimas, ar toks patiekalas yra leidžiamas šios dietos metu, ar priešingai – patartumėte jo atsisakyti?
  Iš anksto dėkui už atsakymą. Geros dienos.

 6. Loreta says:

  Sveiki,
  išbandau ir aš šitą dietą :) Dabar atakuoju save :)
  Susipažinau su leistinais-rekomenduotinais produktais dietos metu ir kažkaip sunerimau dėl rūkytos lašišos. Ar tikrai ją galima valgyti pirmame etape? Ji man tokia riebi atrodo, o dar rūkyta – tai tikras skanumas :) Kažkaip esu netikra ties šiuo produktu.
  Klausiu, nes ją labai mėgstu :)ir dietintis su lašiša vienas malonumas.

  Ačiū už atsakymą

  • Dukano Dieta says:

   Žuvies riebumas ne toks kaip taukų ar kitokių riebalų – vadinas galima.

  • diana says:

   Galima tik aisku reikia nepadauginti jos,as lasisa rukyta tik darau su idarytais kiausiniais. O seip yra skanu pirkti lasisa normale(nerukyta) pagardinti druska,pipirais,citrinu sultym, suvinioti i folija ir kepti 200laipsniui orkaiteje apie20minuciu gal net dar maziau,super skanumelis.

 7. Jolita says:

  Visas noriu patikinti – veikia si dieta puikiai! Suprantu, kad kievienas organizmas i ja reaguoja skirtingai, taciau noriu pasidziaugti savo pasiektais rezultatais :) Niekada neturejau didelio antsvorio problemu, tiesiog del bendros geresnes savijautos norejau numesti 5-6 kg. Dietos laikausi jau 45 dienas, is ju – net 14 dienu teko “suklupti” – gruodis ypac buvo pilnas ivairiu svenciu… Per ta laika jau numeciau 7 kg, rezultatai tikrai matosi ir ypac jauciasi ant drabuziu :) Todel labai noriu padrasinti visas, kurios ima dvejoti del tolimesnio laikymosi.
  Kaitalioju 5 baltymu dienas su 5 baltymu su darzovemis. Geriu vandens iki 2 litru, taciau nesportuoju. Valgau mano manymu nemazai, taciau laikausi grieztai produktu, kurie yra leistini. Pvz. pusryciams suvalgau 2 virtus ar keptus kiausinius, pora riekeliu karsto rukymo nugarines ar jautienos, jei leistinos dienos- pora pomidoru, truputi agurko. Kavos puodelis su sacharinu. Pietums issikepu ant keptuves su grotelemis (su tokiais grioveliais) lasisa su prieskoniais ar vistienos mazuju filiuku (man jie ne tokie sausi buna), susipjaustau pekino su pomidoru, agurko ir uzpilu jogurtu ar rugpienio. Druskos ir prieskoniu neriboju. Vakare – 1/2 karsto rukymo lydekos su marinuotais burokeliais, desertui pertinta varske sumaisau su kiausiniu, trupuciu pieno irkukuruzu miltu bei saldiklio – kepu blynelius :) Siandien dariau skystesnius, tai kepiau didelius, kaip lietinius. Va tokius dar juos 3 suvalgiau 😉 Velyvais vakarais dar norisi pakramsnoti – isigudrinau avizu selenis uzpilti rugpieniu, truputis druskos ir … labai skanu :) Tai kaip pavyzdys vienos dienos mityba – nemanau kad mazai butu. Kartais darbe dar suvalgau naturalaus jogurto. Tad merginos, nenusiminkite, o atsisakykite bet koki desreliu ar valdiskai maltos mesos. Valgykite tik grynus produktus- efekto tikrai sulauksite! Ir butinai sverkites kasdien.
  Tik va mano klausimas dabar butu- kaip pereiti i sekanti etepa ir pradeti vartoti duona, kruopas ir kt.? Ar galiu viena diena itraukti duonos rieke, o kita diena jau ir makaronu porcija? O gal jei renkuosi makaronus, tai duonos negalima? Sita vieta man neaiski, tad ryt dar teks valgyti baltymus su darzovemis, – kol issiaiskinsiu kaip pereiti i sekanti, svorio itvirtinimo etapa:) Busiu dekinga jei patarsite

  • Dukano Dieta says:

   Džiaugiamės jūsų pasiekimais :) Svarbiausia laikytis visų visų dietos nurodymų, kai baigsite, būtina laikytis tos vienos baltymų dienos, nes iš asmeninės patirties – nesilaikant svoris sugrįžo. Ne dvigubai kaip kas gali pasakyt, per kokius 3-4 mėn grįžo tas kas buvo numesta ir nedaugiau. :)
   čia parašyta apie stabilizavimą : http://dukanodieta.ismegink.lt/dieta/treciasis-etapas-stabilizavimas/ Esmė tokia, kad kas dieną galite pradėti valgyti po riekelę duonos, ir ” Per savaitę pridedamos 2 porcijos krakmolingo maisto – lęšių, ryžių, bulvių, makaronų (1 porcija – 200 g).” tai vadinasi kad gali kirstis tos dienos, nesvarbu kad tarkim ryte valget duonos, bet pietum jau gali biški makaronų:) Tikiuosi atsakiau į klausimą :)

   • Simo says:

    miflin rašo:Man kaziakp irgi nelabai skaniai suejo tas parasymas apie mergina is seminaro, galbut del to kad jos vietoj galeciau buti pati, esu panasiu duomenu, ir labai nusiminciau jei rasciau apie save taip parasyta. O parasyta taip, lyg svoris nubraukia visas gerasias savybes, ir kol svoris per didelis, tai ji kazkokia ne tokia, brokuota. Siaip as jau lankausi pas dietologe Daiva. Taip, as 15 metu esu stora, bet tai nedaro manes prastesniu zmogumi, ir kad niekas neturi teises daryti isvadu apie mane kaip zmogu is mano svorio, ir aciu Dievui mano aplinkoj mazai tokiu zmoniu, kuriems uzkliutu mano didelis uzpakalis. Zmogaus svoris yra tik jo vienintelio problema ir niekam pasaliniam tai neturetu rupeti, tuo labiau viesai aptarineti.

 8. anonime says:

  Sveiki visi,pradejau ir as sia dieta,man rekomendavo seimos gydytoja,neva ten galima valgyti kiek nori,bet tik tam skirta maista,jau trecia atakos diena,valgau viska is leistinu produktu,nesijauciu alkana.pasirinkau 7 atakos deinas,tai laukiu nesulaukiu darzoviu dienos,jauciu skonis bus pasakiskas,pamilsiu darzoves is naujo:)

  Beje,mano dieta galite stebeti,ir dalintis ir savo patyrimais ir receptais feisbuke Pierro Dukano dieta (dienorastis). Visa informacija renku is sio puslapio.plius isigijau Piero Dukano knyga apie ditea,ir dar viena – receptu knyga siai dietai.Labai tikiuosi ir linkiu sau stiprybes,kantrybes,ir geru rezultatu.

  http://www.facebook.com/#!/pages/Piero-Dukano-dieta-dienorastis/319442638090609?sk=info

  Buciau dekinga jei uzsuktumete,ypac tos,kurios siuo metu laikosi sios dietos,dalinsimes kartu ispudziais ir informacija :))

 9. kristina says:

  sveiki, labai nerimauju kaip cia seksis ta dieta, nes visi leistini produktai yra man megstami, todel manau kirsiu su malonumu, kazin svoris kris? vyras taip pat mane palaiko todel bandysim kartu, tikiuosi nenusivilsiu, nes jau isbandziau begale yvairiu dietu. jei teisingai supratau (?)pirmuoju etapu galima neribotais kiekiais valgyti produktus is LEISTINUJU saraso (t.y. liezuvis, vistienos kepeneles taip pat)??? busiu dekinga uz greita atsakyma:)

 10. Angeliukas says:

  Aš kaip ir dauguma šio laikmečio moterų dar noriu gražiai atrodyti ir gerai jaustis (man 53m.).Niekada neturėjau antsvorio, ir jokių problemų dėl teisingos ar neteisingos mitybos, tačiau… atėjo ir į mano “daržą” ta piktžolė.Prasidėjus menopauzei per 3 metus svoris padidėjo apie 10 kg. Ir sutiks mano amžiaus moterys, kad juo vyresnis daraisi, viskas po truputį lėtėja, norim to ar ne, taip pat matyt ir medžiagų apykaita.Iš smalsumo pamėginau Dukano dietą, ir ką manote, veikia ir puikiai veikia.Atakos dienas pasirinkau tris, viskas gerai tik pasiilgau daržovių, ir dar kurį laiką su daržovėmis pakaitaliojau baltymų dienas, bet tikrai neilgai, gal kokias šešias dienas.Svoris sumažėjo 3-4 kg.Ir tuom mano dieta pasibaigė.Dabar jau praėjo keturi mėnesiai nuo bandymo, grįžo apie du kg., gal pasakyti kad grįžo netika, tiksliau priauginau vėl du kg., nes atsipalaidavau pilnai ir skaniai ir nežiūrėdama laiko valgau. Gal atsilieps mano amžiaus moterys, kaip joms su motyvacija tokioms dietoms, nes man jos kaip ir trūksta, atrodau pakankamai gerai, šeimoje viskas tvarkoje, o tų prisidėjusių 8 kg. vis tik norėčiau negįžtamai atsikratyti.Alio ar mane išgirdo kas nors?

  • Dukano Dieta says:

   Motyvacijos pritrūkstame visi :) svarbiausia jei jaučiate kad atsipalaidavote, paprašykite kas kasnors iš artimųjų vis baksteltų į šoną kad primintų jums jūsų siekius :) Sėkmės

   • Virginija says:

    nebesuprantu, kas darosi, visai nebera motyvacijos… valgau tik tai, ka galima, bet stovis 10 dienu stovi vietoje, o siandien +1,300 gramu, buvau soke, sakau gal svarstykles sugedo… Is to liudesio pameiau ir suvalgiau bandele, tai pirmas nukrypimas per 4 savaites… ir nesigailiu ja suvalgiusi. Jau pradedu galvoti, kad si dieta, kaip ir visos kitos, neveikia. Nors as turiu valios ir laikytis buvo nesunku, bet kam atsisakyti vaisiu ir ribot darzoves, jei per menesi numeciau 2 kg is zadetu 5…? :-((((((((((((((

    • Dukano Dieta says:

     Pamėginkit riboti pieno produktus, mažiau leistinų. O ar sportuojat?

     • Virginija says:

      nu jo, bet jei dar ir pieno produktus reikia riboti, tai tada belieka mesa, zuvis, selenos ir kiausiniu baltymai… o jei dar ir sportuoti, tai jau per sunki dieta gaunasi… Manau, jei sportuociau, tai dietos visai nereiketu. As nesportuoju, bet, pagal teorijas ruretu vistiek kristi tik leciau… o vakar is to liudesio suvalgiau bandele, tada banana ir obuoli ir stebuklas, siandien -1,5 kg… taip, kad isvada, norint isjudinti svori, reikia “nuklysti i sona”… gal cia psichologinis momentas, bet man taip ivyko. Siandien vel su didziuliu noru tesiu baltymu diena… :-)
      Bet gal ir pavaikscioti pameginsiu daugiau. Beda ta, kad del sveikatos problemu (peties traumos), negaliu vaziuoti nei dviraciu, nei begti, nei su treniruokliu kazka daryti, absoliuciai, net sokti pagal muzika negaliu, viena ranka visada kiseneje arba prie sono prispausta… bet pabandysiu daugiau vaikscioti.

 11. ANGELĖ says:

  Angeliukai,esi išgirsta nes ir man53,o pensija oho kaip toli.Tik vat aš visą gyvenimą kovoju su kg.Taigi nuo sausio5 pradejau maitintis pagal Dukano nurodymus,pasirinkau5 baltymų dienas ir balt su daržovėm.Dabar jau suku antrą ratuką ir esu netekusi5kg.Esu pasiryžusi dar5kg nukratyt[sversiu80kg]o paskui bus matyt kaip toliau seksis.Jaučiuosi puikiai,pradžioje galvojau kad bus sunkiau.Atsirado energijos,miegu gerai.Tik nesportuoju bet dirbu masažiste tai manau kad pasijudinu irgi nemenkai…Esu išbandžiusi Chazano dietą bet išlaikiau svorį apie1metus,o paskui vėl pasileidau ir prišoviau.Ištikrųjų man sunkiausia būna kai nustoju laikytis dietos.Nežinau kaip prisitaikysiu po šios dietos.

 12. kristina says:

  sveikos mergaites, norejau pasidometi per atakos dienas svoris ar krenta ar cia tik ruosimosi etapas, man per 3 baltymu dienas visiskai jokio pokycio nesijaucia ,nezinau kas gali but kaltas valgyt labai stengiuosi kas leistina, gal mazokai geriu vandens, bet man 1,5ltr isgerti atrodo neiveikiama uzduotis, selenas stengiuosi naudoti, pienisku produktu nepersivalgau, daugokai kiausiniu valgau, o jautienos kotletukus kurie kepti halogeninej krosnelej ar galima? gerai eina zuvis, na labiausiai domina kiek turetu (galetu) nukristi svorio per baltymu dienas (pvz.gal kas galetu pamineti kiek yra nukrite per 5baltymu dienas)??? jauciuosi labai soti ir nesimato svorio kritimo, todel abejoju ar viska darau teisingai (tiesa, dar stengiuosi pajudeti-pasivaiksciojimai, bei masazinio lanko sukimas 30min kas antra diena), prasau pakomentuokit, aciu.

  • Dukano Dieta says:

   Kad jaučiatės soti yra visiškai normalu, šita dieta ne badavimo. O kodėl per tris dienas nenukrito nė kiek svorio neaišku. Ir dar minėjote, kad „nesimato“ svorio kritimo. Jeigu taip sprendžiate tik pagal vaizdą veidrodyje, tai jokio pakitimo per tiek laiko ir nepamatysite. Būtina svertis, geriausiai elektroninėmis svarstyklėmis. Svoris per ataką krenta įvairiai, priklausomai nuo to, koks jūsų dabartinis svoris. Gali per ataką nukristi ir 500gr, ir 800gr ir 1kg, gal net du ar trys, priklausomai nuo esamo svorio ir atakos dienų skaičiaus.
   O ką reiškia „labai stengiuosi valgyt kas leistina“ . Tai ar valgot TIK tai kas leistina, ar tik stengiatės ir kartais suvalgot kažką ko negalima? Per ataką negali būti absoliučiai jokių nukrypimų, jokių toleruotinų produktų, tik grynieji baltymai. Jei skysčių daug vartoti negalite, tai čia tik kol kas, vėliau kai prasidės tikras baltymų skaidymas, tuomet labai troškins, ir išgersite net gi daugiau. Galimas variantas, kad jeigu nenukris svoris per ataką, gal smarkiai pakris jau kito etapo pirmomis dienomis.

   • kristina says:

    ACIU UZ PAAISKINIMA, SIANDIEN PRADEDU KAITALIOJIMA, O 7DIENU REZULTATAS -1,5KG GARANTUOTAS, GERA NUOTAIKA NES NEREIKIA BADAUTI O IS LEISTINU PRODUKTU PASIGAMINU IR DESERTU NES ESU “SALDZIADANTE”,ACIU

  • Virginija says:

   jei valgote kiausiniu, tai zinokite, kad Dukanas nerekomenduoja suvalgyti daugiau kaip 3-4 tryniai per svaite, o baltymai neribojami. Kiausiniu tryniai turi daug riebalu (cia as is ju oficialiso sveitaines info rasau, ne is savo galvos). Jis rekomenduoja daug vandens, taciau mano gydytoja (is naturalios medicinos centro, profesore) kai jai pasisakiau apie vandeni, nes man irgi ta pati problema, man isgerti tiek vandens tiesiog neimanoma, nors gyvenu Ispanijoje ir cia nuolat karsta, tai ji pasake, kad tai yra nesamone… reikia gerti tiek, kiek reikalauja Jusu organizmas, kiekvienam tas kiekis yra labai nevienodas, negali taip buti, kad visi turi isgerti 2 l. O jei geriame per prievarta, tai netgi sau kenkiame, apsunkiname inkstus. Tai as ir apsiraminau su vandeniu, geriu tiek, kiek man norisi, na gal koki gurksni ir per prievarta kai kada isgeriu :-)

  • Valentina says:

   Sveiki. Kristina, as per 6 atakos dienos numeciau 3 kg

 13. klaustukas says:

  ruošiuosi kaitalioti 5 baltymų ir 5 baltymų+daržovių dienas. Man reikia laikytis 7 atakos dienų. Noriu sužinoti, ar po tų 7 dienų galiu iš karto laikytis baltymų+daržovių dienų? Ar reikia vėl iš naujo pradėti nuo 5 baltymų o paskui tik 5 baltymų ir daržovių dienų? Tikiuosi supratot klausimą :)

 14. Edita says:

  Sveiki,laikausi dietos 10 d. Kaitalioju B ir BD kas 3,numeciau 3 kg reikia numest dar 3 kg. Esam pakviesti i baliu,jubilieju-atsysakyti tikrai negalim,o atsilaikyti ten pries maista ir alkoholi manau irgi neimanoma :( jeigu ta viena vakara leisti sau atsipalaiduoti,o po to vel imtis grieztos dietos-svoris grys? Butu labai gaila idetu pastangu…

 15. Lina says:

  Sveiki, norėjau paklausti, o silkę tarkim su daržovėm galima valgyti?

  • Ina says:

   žinoma galima, bet tik per baltymų-daržovių dienas. Ir silkę reikia pasiruošti pačiai, nepirkti paruoštos, nes ten tikrai būna ir papildomų riebalų, ir cukraus.

 16. Ina says:

  Toms, kam trūksta motyvacijos, mano patarimas toks – pasikabinkite prieš akis nuotrauką iš tų laikų, tai buvot savo svoriu patenkinta. Labai padeda. Pasižiūriu į 15 metų senumo nuotrauką, kur svėriau 52 kg ir jokių pabaisų iš kiaulienos riebalų praryt mintys nebekyla.

 17. Indrė says:

  Norejau paklausti ar galima valgyti rukyta mėsa?

  • Dukano Dieta says:

   Žiūrint kokią mėsą.

  • Ina says:

   nu ir paaiškinimas… Rūkytą mėsą valgyt galima. Bet tai turi būti leidžiama mėsa – kalakutiena, vištiena be odos, jautiena. Tikrai ne kiauliena. Ir nuimkit riebalėlius, jei tokių būtų. Atkreipkit dėmesį, kad rūkytoje mėsoje būna cukraus, todėl nepiktnaudžiaukit. Aš rūkytą mėsą ir žuvį valgau pirmoje dienos pusėje, nes pastebėjau, kad suvalgyta vakare sugrąžina kelis šimtus gramų.

 18. Lina says:

  Sveiki, dietos laikausi nuo sausio 25d. Pagal Dukano kreivę turiu numesti 12kg per sausio 25- balandžio 20d. laikotarpį. Šiandien kovo 2 ir aš jau numečiau 9,5kg. Noriu paklausti ar ne per greitai man krenta svoris. Aišku aš džiaugiuosi, bet kartu ir nerimauju. Juk man antro etapo dar 1,5 mėn. Gal man reikėtų ką nors keisti?

  • Ina says:

   Lina, džiaukis, kad tavo organizmas toks greitas metantis svorį. greičiau pasieksi tikslą. nieko nekeisk. juk grafikas sudarytas statistiškam vidurkiui – tau per menesį 9 kg, kitai 3 kg. kai numesi norimus kg ramiai eik prie kito etapo. kad man taip… Aš pradėjau panašiu metu, numečiau 5 kg.

 19. Neringa says:

  Sveikos merginos,

  o man atvirksciai , man jau 1 men. ir savaite o nukrito tik 3 kg, kur buvo numatyta 6 kg. ir pasitarus su merginom forume, pasirode, kad per daug pieno produktu naudojau, pagrinde, ir nei karta nebuvau nuklydusi. ir vandens geriu daugiau nei 2 l per diena, pasivaikstau. Bet mano svoris super letai eina, o per BD dienas sokteli, o numesti eina tik per 4-5 B dienas. taip kad sukasi tuo paciu ratu viskas ir svoris zemyn nei per kur nekrenta.

 20. Justina says:

  Laba diena,
  norėjau pasiteirauti dėl grikių,manų ir avižinių dribsnių košes. Negaliu rasti informacijos ar galima jas valgyti.
  Iš anksto dėkoju

 21. kristina says:

  na, as matau kad as ne vienisa :) man svoris irgi labai letai krenta, o jei nenaudoju kokiu laisvinanciu vidurius priemoniu, tai visai atgal kyla, na as valgau ir pieniskus produktus, bet neperlipu 1ltr, kaip ir pasakyta, tai reikia mazint taip iseina, nejau pieno produktai tokie pavojingi? na 2ltr vandens niekaip nesugebu iveikti :(

 22. Justina says:

  turiu dar veiną klausimėlį :) o kaip su rugių sėlenom?

 23. Laima says:

  Sveikos visos,
  Nuo vasario vidurio laikausi šios dietos ir aš.Numečiau 4kg.Dabar svorio kritimas sustojo.Aš laikausi po 7 dienas B.ir BD.Greičiausiai per dideli intervalai.Turiu patarimą toms ,kurios nenori gerti vandens.Aš geriu įvairias arbatas ir stengiuosi darbe pagal valandas jas gerti.Tai kartu ir atsipalaidavimo valandėlė,nes kitaip įsijaučiu į darbą ir užmirštu.Paskutiniu metu pradėjo troškinti,tuomet geriu ir vandenį.

  • Ina says:

   blogas jūsų patarimas vietoj vandens gerti arbatas. labai aiškiai parašyta – 2 litrai vandens, o kiti skysčiai – arbatos, sriubos pagal norą. Ir kas gali būt per noras-nenoras gerti vandenį. Perskaičiau, kad apkraunam kepenis baltymais ir jiems reikia vandens ir net minties neturiu galabyti savo sveikatą.

   • Dukano Dieta says:

    teisingai. Vanduo yra butinas, beje taisyklingai laikantis dietos turetu labai troskinti, tai tokio kaip gerimo per prievarta nera, organizmas pats reikalauja daug skyscio.

   • Ina says:

    beje, 10 stiklinių vandens išgeriu iki kokios 17-18 val., kad naktį manęs neverstų keltis :) O jei vakare dar norisi kažko atsigerti, tai galima ir arbatos pasidaryt.

  • Ina says:

   dėl svorio kritimo sustojimo – intervalai gal tikrai dideli, man netiktų, o jums nežinau. Kita priežastis – ką valgot. Jei dažnai valgot toleruotinus produktus, tai jie stabdo. kuo paprastesnis maistas, tuo greičiau krenta svoris. ir per mažai vandens stabdo kritimą. kitų skysčių kitoks poveikis organizmui.

 24. Edita says:

  Labas… Šią dietą pradėjau laikytis kovo 14 d. mano svoris tuo metu buvo 79,1 kg. Dabar jau esu antrame etape ir mano svoris nukrito net iki 73,7 kg. Norėčiau sužinoti ar tai normalu? Ar svoris tikrai turėtų kristi taip greitai? Mat antrame etape sakoma, kad kilogramas per savaitę, tačiau jau esu ketvirtoje antrojo etapo dienoje ir netekau jau 2,1 kg. Lauksiu atsakymo…

  • Dukano Dieta says:

   O su valgymo kiekiais savęs neribojate? Vistiek ilgai svoris tokiu tempu kristi negali

   • Edita says:

    Šiuo metu svoris dvi dienas stovi, jis yra 73,5 kg., tačiau iš daržovių penkių dienų perėjau į baltymų. Valgau kada noriu, net prieš miegą pavalgau, nes geriau miegasi. Sportuoju sporto klube po 2 valandas, savaitgaliais atlieku mankšta puse valandos namie. Mano tikslas pasiekti 68 kg., jei juos pasieksiu anksčiau nei nurodytos kelios savaitės, ar galėsiu pereiti į 3 etapą?

 25. Ina says:

  kai nukris tiek, kiek norit, tai ir pradėkit trečią etapą. niekas negali tiksliai apskaičiuoti, kokiu greičiu kris svoris ir per kiek dienų konkrečiai jūsų svoris nukris. juk kiekvienas žmogus labai individualus.

 26. Virginija says:

  na, o mano svoris sustojo jau dvi savaites, nors laikausi labai saziningai… nesuprantu kodel, ribojau pieno produktus, nei riebalu nenaudojau, dariau 1 diena darzoviu, 3 baltymu ir nieko,… Taigi, as pasiduodu… zinojau, kad dieta yra ne is geruju sveikatos atzvilgiu, bet maniau, kad jei svoris kris, per puse mentu labai jau sau nepakenksiu, bet kai nekrenta, tai tikrai nera prasmes tai testi. Galbut kitu organizmai skirtingi, bet man ji tikrai neveikia… per menesi numeciau vos 2 kg (iskaitant su 6 dienomis atakos)… Bet linkiu visoms sėmės ir nepasiduokite kaip aš…

  • Laima says:

   Manau,kad per anksti pasiduodate.Reikėtų ramiai pamąstyti,ką darote negerai.Parašykite ką valgote ir čia ekspertai atrašys savo nuomonę.Jei dabar pradėsite viską valgyti-priaugsite su kaupu.Gaila to darbo…

   • Anonymous says:

    acciu, uz palaikyma, miela Laima… na, nebesilaikau sios dietos daugiau nei savaite, galbut kazakda grisiu. Laikytis tikrai sunku nebuvo. Dabar valgau daug darzoviu ir vaisiu, stengiuosi nevalgyt baltymu ir angliavandeniu, svoris krinta lygiai taip pat letai, kaip nevalgant dazoviu ir vaisiu, o vien baltymus, tik gal sveikiau…

 27. Edita says:

  Sveiki, aš turiu ir tokią problemą – sustojo svoris, stovi jau savaitę laiko.. Iš pradžių krito labai greitai, paskui lietėjo, kol dabar visai sustojo. Mažinu pieno produktus, daugiau sportuoju, geriu daug vandens, kartais net per prievartą ir nieko, o svarbiausia iki mano norimo tikslo beliko atsikratyti tik 1,7 kg., tačiau jis nei iš vietos.. Mano intervalas 3 baltymų ir 3 daržovių dienos, nors per daržovių dienas net daržovių daug nesuvalgau, tik pietums garnyrui prie mėsos…. Gal kas galėtumėte patarti, ką daryti??

  • Laima says:

   Paskaityk http://dukandiet.ru ,jei moki rusiškai.Ten vienas iš patarimų gerti ne vandenį ,o žalią arbatą.Ten rasi daugiau patarimų,kaip išjudinti organizmą ,jei sustojo svorio kritimas.

 28. Lali says:

  Va…man atsitiko tokia problema.
  Pradžioje dietos svėriau 56kg. Tvirtai atlaikiau 5 dienas pirmą etapą ir numečiau 2kg, bet perėjus į antrąjį pradėjau klupti… pirmą kaitaliojimo savaitę numečiau vėl 2kg(daržovių ir baltymų dienos) tai svėriau 52kg. Bet per kitas 5(baltymų) dienas pasmaguriavau(po šiek tiek) ir priaugau 3 kg.
  Ar man svoris kris taip kaip prieš tai jei laikysiuosi tos dietos toliau ar viską pradėt iš pradžių?

  • dalia says:

   Nepradek visko is pradziu,svorio priaugt negalejai,nes norint priaugt 3 kg. per 5d,turejai ne smaguriaut,o esti.Man svoris staigiai pakyla per mergaitiskas dienas ir stipriai,apie 2 kg.,bet po to viskas susitvarko,kaip staigiai pakyla,taip staigiai ir nukrenta.Po smaguriavimo stenkis daryti baltymu diena ir vaziuok tolyn,sekmes..

   • Lali says:

    Suvalgiau saldainį vieną (nedidelį) atsigėriau giros kečupo šiek tiek neišvengiau dešrelę veršienos(buvo krakmolo) ir nedidelį vištienos kepsnelį(buvo kvietiniu miltų ir voliotas raudonuose džiuvesėliuose) ir viskas.Pati net nesupratau iš kur tiek svorio atsirado ir apskritai vos vos matosi kad priaugau
    Dėkui už palaikymą.:)

 29. Lali says:

  Kada jau galima pereiti i trecia etapa? Tada kai bus BB ar BD dienos?

 30. daiva says:

  Sveiki, gyvenu uzsienyje, ten visi maisto produktai turi cukraus arba dirbtinu saldikliu, net pienas, kefyras ar graikiskas jogurtas yra saldinti. piena geriu 1,5% riebumo. ka daryti ? as labai begstu pieno produktus. ir dar norejau paklausti ar galima valgyti president pelesini suri ? dievinu ji 😉

  • Dukano Dieta says:

   Pelėsinio sūrio negalima,nebent tik nuo trečio etapo. Vartokite produktus tokius, kokius randate pagal galimybes. O rezultatų sulauksit arba ne, irgi jau pagal aplinkybes

 31. Greta says:

  Sveiki, as laikausi sios dietos taciau kelias dienas buvau paslydusi ir valgiau ir sausainuku ir kitokio maisto, per tas kelias dienas priaugau 3 kg tada nusprendziau padaryti 1 diena prasivalymui ir tadien buvau ”ant vandens”, kita diena buvo grynuju baltymu diena taciau per ja priaugau 4,7kg ar taip imanoma ? ar cia tik mano svarstykles sugedo ? nes pakraupau pamacius toki vaizda..

 32. kristule says:

  nuo snd.laikausi sios dietos,sveriu 69 ugis 1.64 noriu numesti iki 55 ar net daugiau ,sportuoju ,jei kas su manim prades laikytis butu idomu pasirasynet i pryvata .

 33. kristule says:

  tiesa …snd .valgau ..trys kiausinius,liesas pienas su selenomis (1stikline )kepta folijoje lasisa ,kaip suprantu jos galima valgyt kiek nori ,labai sunku prisiverst gerti vandeni ,bet reikes pratintis :))) parduotuveje zadu usipirkti jogurta arba dar suvalgyti lasisos ir visa tai iki 18 val .

 34. Mergina says:

  Sveiki,

  Rašau čia nes reikia patarimo. Dukano dietą pradėjau prieš savaitę, tai gi rytoj bus mano antrasis dietos etapas. Per atakos etapą svoris buvo nukritęs tris kilogramus, bet ketvirtą atakos dieną priaugo vieną kilogramą, o šiuo metu per atakos etapą atsikračiau dviejų kilogramų ir penkių šimtų gramų. Ar normalu, kad per atakos etapą mano svoris nukrito tik du kilogramus ir kelis gramus? Iš kart noriu pabrėžti, kad dietos metu nebuvo jokų nukrypimu, kadangi esu alergiška pieno produktams, tai savaime jų nevartoju net ir lieso pieno produktų. (Mano ūgis 158, o svoris 59,5) Ar svoris krenta lėtai, todėl, kad nėra didelio viršsvorio. Ar man reikėtų tęsti atakos etapą ilgiau nei septynias dietas, ar galiu pradeti antrąjį etapą? Ačiū labai už patarimus

 35. Veronika says:

  siūlau pas dietologus apsilankyti, o ne pasiskaičius kažkokius straipsnius laikytis dietų. Kiekvieno žmogaus organizmas skirtingai reaguoja į tam tikrą maisto produkta, baltymai- juos dauguma vartoja masei auginti, tie kurie raumenukus augina, anglevandeniai- energija. Vieniems svoris krenta kitiems ne, nes jūs pačios nežinot į ką organizmas reaguoja labiau, taip ir ligą pasigaut galima. Papraščiausiu sportu užsiimkite 1h namuose per dieną pagal video ir bus 100k. Naudingiau, negu vaikščioti nusilpusioms ir piktoms. Aš esu sporto medicinos gerbėja ir tikrai internetinės dietos nieko gero neduos 😉

 36. Agnė says:

  Sveiki. :)
  Laikausi Dukano dietos jau pusantro mėnesio (svėriau 69 kg) ir jau pasiekiau, pasak Dukano, idealų svorį (57). Tačiau mano tikslas yra 53-55 kg ir prieš porą dienų man pavyko pasiekti 55 kg., todėl nusprendžiau vakarienei šiek tiek pavalgyti sočiau. Išsikepiau duonos, pasidariau keletą sumuštinių, suvalgiau keptų koldunų porciją ir žiūriu, jau sveriu 56,5 kg. Kitą dieną nusprendžiau pasirinkti stabilizaciją ir suvalgiau tik 3 sumuštinius (duona kepta pagal Dukano receptą su rūkyta jautiena ir super liesu sūriu), apie 300 gr. varškės ir vieną anglišką “pic-nic” tipo sūrio lazdelę ir jau žiūriu sveriu 57 kg. O atrodo, nevalgiau tiek daug ir nieko, kas būtų virš riebumo normos. Kodėl man pradėjo atauginėti svoris? Ką daryti? Labai laukiu atsakymų. Geros dienos ir stiprybės toms, kurios vis dar kovojate su nereikalingais kilogramais. 😉
  P.S. Vandens geriu pakankamai, kartą į savaitę leidžiu sau išgerti karamelinės latte (apie 200-300 kcal)

 37. Viktorija says:

  Pati geriausia dieta kuria teko bandyti .
  Nors pirma karta kai bandžiau ,labai silpna buvo, po savaites nutraukti teko, bet aš nebūčiau aš jei nebūčiau išbandžiusi vėl , po savaitės . Tada jau nebuvo jokio silpnumo , viskas labai gerai ėjosi , po 6 savaičių – 7kg .Bet kaip ir sakoma, čia ne tiek dieta, kiek gyvenimo būdas , dabar ištisai maitinuosi pagal Dukaną , vengiu produktų kur daug ANGLIAVANDENIŲ …

 38. Ruta says:

  Pradejau laikytis šios dietos. Dar tik trečia atakos diena, o per dvi dienas dingo 3 kg. Ar ne per drastiškai??? Valgau virtą vištą, kiaušinius, varškę, geriu kefyrą ir daug, daug vandens. Tikrai nebūnu alkana. O gal toks svorio kritimas priklauso ir nuo antsvorio? Per keturis pastaruosius metus priaugau 15 kg, valgiau visiškai netvarkingai ir bet kada, ypač daug vakare. Ir dabar štau jau 75 kg. Aišku džiugiuosi dėl tų minus 3 kg., bet ir nerimauju ar ne per greitai :)

  • Daiva says:

   Laba diena, per ataką gali tiek nukristi, bet paskui tokio ryškaus kritimo gali ir nebūti. Viskas priklauso nuo valios ir nuo to, ką dedi į burną….O pasitaiko ir parklupimų. Sėkmės.

 39. Munte says:

  Sveikos mergaites,noriu pradeti laikytis sios dietos.
  Ar jus galit man parasyti tikslu ta kaitaliojima kaip ten reikia kaitaliot tas dienas, pvz:kas 5 kokias,man nlb ” Dasunta” :)))) AAciu,laukiu ats.

 40. Diana says:

  labas mergaites ir bendrakeleives….laikausi dietos jau nuo sausio 21 dienos.jau i pusejau anra menesi esu uzsibrezusi numesti 12kg.ir kaip ten bebutu turiu numesti.kartais labai sunku ir nusiviliu savo rezultatais ir jau sakau viskas jau uzkniso neveikia sustojo kristi svoris.bet as esu labai stipri ir perkalbu pati save…laikausi labai saziningai gal net perdaug bet nesu tikra ar neperletai mano svoris krenta.krito is pradziu o dabar jau stovi ir tai man nepatinka.gal ka negerai darau sportuoju bet neperdaugiause,,,vandens geriu koki 1litr,ir daug arbatos, kavos, 2puodelius per diena.biski liudna nes stoviu vietoj.kai pradejau laikytis sveriau 73kg dabar 67kg.noriu geresniu rezultatu kaitalioju dienu skaiciu bet vis daugiau laikausi balt.nei balt ir darz.pvz.7B ir 5BD. ir 4 ir 5 visaip kas negerai kodel sustojo.bijau prarasti vilti.patarkit kas negerai? aciu.

 41. Diana says:

  laaaaaaaaaaaabas as jau pasiduodu man svoris nekrenta .nusibodo laukti ir tiketis tikriausei to ko niekada nesulauksiu jau du menesei o tik nukrito gal kokie 6kg.3savaites svoris nekrenta visiskai.svarstykles rodo kad kyla po biski nors laikausi dietos labai rimtai jokiu nukrypimu .ka daryti??? SoS

 42. mergyte says:

  Sveiki,
  ar galima vartoti zelatina pirmame ir antrame etape?
  ir kaip del kukuruzu krakmolo?

 43. ANa says:

  Sveikos, norejau paklausti ar dukano dieta bus veiksminga, jei neturiu didelio ansvorio. Sveriu 55kg, mano pastovus svoris buvo 50kg, bet pries metus isejau is darbo,kur daug judejau, po 12h ant koju,dbr metus dirbu sedima darba ir priaugau 5kg. Noreciau juos numesti. Laukiu patarimu. Nes kiek esu skaicius, dukanas pataria nemesti svorio maziau nei 55kg.

 44. Daiva says:

  Ar galima gerti klevų arba beržų sulą? Ačiū už atsakymą

 45. ugnė says:

  Sveiki,

  mano problema panaši, bet ir kitokia nei čia visų pasisakiusiųjų. Pirma, jau savaitę laiko laikausi šitos dietos(3 atakos dienos, 5 bd dienos), o nenukrito svoris išvis. Po atakos, tiesa, buvo vienas kg, bet per bd grįžo su kaupu. tris dienas neėjau į WC, tiksliau, nesisekė nieko padaryti://

  Kitas dalykas – čia vis kalbama, kad reikia sumažinti pieno produktų, bet tada aš badausiu, nes jau 1,5 metų nevalgau mėsos. Gal galite patarti, ką daryti?

 46. as says:

  Gal kas is protingu man paaiskins 😉 kiek skaitau straipsniu, tiek skirtigai kazko naujo randu…vienur raso avizu dribsniai, kitur avizu selenos 😉 kitur raso,vakare reikia isgerti po sauksta avizu selenu aliejaus. Kazkaip visai susimaisiau 😉 Uzsienyje Selenos nesuvokias dalykas, ziuri kaip i nenormalia, kai uzklausi. Drybsniai, taip :-) Aciu!!!

 47. Jurate says:

  Per 54 dietos dienas numeciau 10,5 kg. Man 48 m, sveriau 83 kg. dabar sveriu 72,5 kg t.y. tikrasis mano svoris , kuri gavau Diukano tinklapyje uzpildziusi anketa. Maitinausi tokiu sntykiu 5 d. – baltymai, 5-kaitos,5-baltym ai, o po to iki stabilizacijos pradzios santykiu 1:1. Tokiu sntykiu maitinantis paslysti neimanoma. Avizu sekenu nereikia padauginti. Per baltymu dienas galima suvartoti tik 1,5 sauksto, o per kaitos -2 saukstus selenu.Per visa laikotarpi nebuvo jokiu nuklydimu , visa laika jauciausi soti, valgiau kas savaite ir kavinese. Daug kur yra ant groteliu keptu patiekalu. Maistas tik tai kas rekomenduojama knygoje. Dieta veikia puikiai. Esu labai laiminga. Dabar prasidejo stabilizacijos etapas ir svoris dar po truputi krenta.

 48. Laura says:

  Sveiki,
  esu savaitę laiko antrame etape, liko numesti dar apie 5kg, tačiau su viduriais visai blogi dalykai… Visų pirma 9 dienas nebuvau WC, pilve vakarais dėdavosi tokie dalykai, kad baisu pagalvot… Pučia siaubingai, raižo.. Galiausiai neištvėrusi pasidariau klizmą ir viską išsivaliau.. Tačiau pilvo pūtimas visiškai nesiliovė.. Kai tik vakaras, pilve tarsi balionas.. nekalbu jau apie garsus ir apie tai, kad vietoj įdubusio nuo dietos pilvo vaikštau su arbūzu… Kame reikalas?
  Pieno produktų visai nevartoju, nemėgstu.. Tik liesą jogurtą mėsos ar žuvies troškinimui.. Daugiau žuvis, kiaušiniai.. Didelių kulinarinių atradimų nepadariau, tad racionas gana kuklus. Išgeriu min 2l vandens, avižas valgau po 2 šaukštus.. Bet tas pilvo pūtimas tiesiog varo į neviltį.. vakarais nebegaliu būti žmonių tarpe, kasdien juk espumisan negersiu.. Ar dar kam taip buvo? Užkietėjimą galima valdyti klizmos pagalba, tuo pačiu ir žarnyną išvalant, tačiau vidurių pūtimas ir pilvo raižymas labai jau nemalonus reikalas.. :(

 49. :) says:

  sveiki, laikausi Dukano dietos, šiandien trečioji kruizo diena :) norėjau paklausti apie trečiąjį etapą, nes man truputuką neaišku. Leidžiama viena ar dvi riekelės duonos? (nes visur skirtingai tašo), per savaitę galima 2 porcijos makaronų, ryžių ir pan… tačiau IR porcija/dvi porcijos šventinio patiekalo? ir kaip padalinti tą trečiąjį etapą į dvi dalis? kada žinoti, kada pasibaigė pirmoji ir prasidėjo antroji? dėkui už atsakymus :)

  p.s. kada ir kiek galima suvalgyti krabų lazdelių?

 50. edita says:

  noreciau pasiteirauti ar laikantis sios dietos galima valgyti sriubas jei taip is kokiu produktu?

 51. Kristina says:

  Sveiki,

  jau trečia atakos diena, o nenumečiau nieko… Ką darau ne taip?

  valgiau žuvį, kalakutienos krūtinėlę, sėlenas aišku, liesą jogurtą ir pasukas bei varškę (visi liesiausi, kokius įmanoma nupirkti Lietuvoje), vandens taip pat išgeriu 1,5 l
  Gal man kaupiasi skysčiai? Popiet į tualetą lakstau ženkliai rečiau nei iki pietų. Kavos išgeriu maks. 2 puodelius per dieną.

  Gelbėkit :)

 52. vitalija says:

  Sveiki ,noriu pradeti laikytis Dukano dietos,bet niekur neradau ir nezinau ,kaip suprasti tuos etapus .Kas koki laika reikia keisti etapus ?

 53. Sigita says:

  Laba diena, ar galima vartoti grikius kaitaliojimo metu?prie vistienos, zuvies?

 54. Angelika says:

  Sveiki, as sveriau 83 kg . man pavyko per 6 savaites numesti 12 kilogramu , mano 5 dienos baltymu ir savaite baltymu ir anglevandeniu. Po 3 savaiciu dietos pradejau sportuot , kad kunas graziau atrodytu , man 40 metu. O sporta rast lengva , yra prie dukano dietos. noriu dar 5 kilogramus numesti , bet sia savaite sunkei krenta, per 5 dienu ataka numeciau 5 kg ir paskui i savaite apie po 1 kg .

 55. Agne says:

  Sveiki sakykit kiek normalu yra pieno produktu i diena suvalgyti ? as suvalgau kokius 300 g. varskes, ir pieno koki 100 ml. ar cia daug ? nes svoris pradejo augti

 56. Aura says:

  Bandžiau šią dietą prieš porą metų. Puikiai viskas susitvarkė. Po pusės metų puikiai viskas grįžo į savo vietas ir net daugiau. Taip atsitiko todėl, kad neįmanoma visą gyvenimą valgyti tai kas parašyta. Paskaičius visas dukano dietininkių istorijas – visos “nutrūksta” ir priauga, ir vėl kankinasi nevalgo, ir vėl nutrūksta… Tai tampa psichologine problema.
  Aš išsakysiu savo nuomonę. Dieta labai nesveika. Karvės pieno produktai daugiausia netoleruojami ir alergizuoja. Jeugu jie liesi, tai pasidomėkite, kokiu būdu nuriebalinami – tikrai nepatiks, ką sužinosite. Beje, pieniški produktai kaime visuškai skiriasi nuo perdirbtų gamyklinių, kurie galioja po porą savaičių ir daugiau.
  Krabų lazdelės? Užtenka paskaityti sudėtį – vien chemikalai ir tik krabų aromatas. O visa kita mėsa, mėsa, mėsa… Daug vandens reikia gerti, nes acetonas organizme susidaro. Kasa, kepenys nesusitvarko. Mažiems vaikukams išsivėmus atsiranda acetonas, jiem stato lašines.
  o vartodamos sakdiklius, galite prisišaukti vėžį…

Išsakyk savo mintis

Pasakyk ką galvoji...
O jei nori, kad rodytų tavo nuotrauką susikurk savo "gravatarą"!